Biljartprof

seizoen: 2020-2021 (Gast)

Districts ranglijst spelsoort: Bandstoten-klein
District: (14-2) Seizoen: 2020-2021
# bondsnr naam woonplaats gnr afd dnr vereniging comp
moy
pk
moy
klasse ind
1 236187 Henk van Kollenburg Oost west en middelbeers 14 2 154 15545 't Caves 2.4900 eerste NO
2 131640 Gerrit Harks Eindhoven 14 2 154 15545 't Caves 2.4600 eerste NO
3 208997 Ad van Mol Wintelre 14 2 154 11536 BV d'n Babbel 2.4520 eerste O
4 129757 Harrie Klessens Wintelre 14 2 154 11536 BV d'n Babbel 2.3400 eerste O
5 224044 Willem Foudraine Eersel 14 2 154 11312 de Kraanvogel 2.3400 eerste O
6 110958 Laurens van Hout Eersel 14 2 154 11312 de Kraanvogel 2.3000 eerste O
7 205603 Eduard Kennis Veldhoven 14 2 154 15545 't Caves 2.2200 eerste O
8 170242 Cees van Loon Hoogeloon 14 2 154 11536 BV d'n Babbel 2.0670 eerste O
9 271534 Willard Bogers Veldhoven 14 2 154 15634 La Carambole 2012 2.0000 eerste NO
10 183382 Maikel Dijkmans Hapert 14 2 154 11555 BV de Hangijzers 1.9880 eerste NO
11 217352 Jan Rijnen Oirschot 14 2 154 11542 Amorti 1.9640 eerste O
12 121219 Jan Tegenbosch Wintelre 14 2 154 11536 BV d'n Babbel 1.8300 eerste O
13 225490 Maarten van de Schoot Oirschot 14 2 154 12627 't Vrijthof Libre 1.8160 eerste O
14 223982 Rob van Vroenhoven Wintelre 14 2 154 11536 BV d'n Babbel 1.7620 eerste O
15 129715 Leo Kelders Bladel 14 2 154 13484 BV Ambiani 1.7590 eerste O
16 247899 Ivo Vos Neerpelt 14 2 154 13227 BV HAS 1.7590 eerste O
17 229884 Paul Konings Valkenswaard 14 2 154 12242 Dubac 1.7320 eerste O
18 164761 Hans Kokken Bladel 14 2 154 11555 BV de Hangijzers 1.7180 eerste O
19 246617 Frank Roest Vessem 14 2 154 11546 Poedelvrees 1.6960 eerste O
20 234480 Hans Pardoel Helmond 14 2 154 11385 Karper '83 1.6900 eerste O
21 209440 Jan van der Steen Helmond 14 2 154 11385 Karper '83 1.6820 eerste O
22 225852 Jan Tielemans Hooge mierde 14 2 154 14024 Den Hoek 1.6600 eerste O
23 221987 Hans Smetsers Eindhoven 14 2 154 11542 Amorti 1.6460 eerste O
24 165000 Ad Schriders Vessem 14 2 154 11546 Poedelvrees 1.6300 eerste O
25 179357 Ronnie van der Sande Oirschot 14 2 154 12627 't Vrijthof Libre 1.6300 eerste NO
26 214959 Wim van den Broek Hoogeloon 14 2 154 12410 de Ster 1.6180 eerste O
27 170241 Albert Sol Eersel 14 2 154 11536 BV d'n Babbel 1.6000 eerste O
28 153294 Wil Kanen Bladel 14 2 154 15650 de Molen 1.5860 eerste O
29 201833 Wiet Kaethoven Reusel 14 2 154 14024 Den Hoek 1.5850 eerste O
30 120073 Sjaak Rosmulder Helmond 14 2 154 11385 Karper '83 1.5700 eerste O
31 215054 Jean Paul Pennings Helmond 14 2 154 11385 Karper '83 1.5660 eerste O